O firme TIAL
Kontakty, mapa , informace
Vyroba nabytku, interieru na klic, kuchynskych linek
Vyroba drevenych schodist
Dvere z masivniho dreva
Vyroba srubovych domu

Ve vícepodlažním domě je schodiště nejen důležitým funkčním prvkem, ale plní také funkci estetickou. Je vždy dominantou interiéru jak v novostavbě, tak i v rekonstruované starší stavbě. Při výběru typu schodiště bývá většinou kladen důraz na tvar, originalitu, ale také na kvalitu provedení. Trendem je návrat k přírodním materiálům.

Firma Tial s.r.o. se výrobou dřevěných schodišť a obkladů schodišť zabývá již od r. 1991. Vyrábí schodiště v několika různých typech a provedeních, které vždy vyplývají z konkrétního prostoru a celého interiéru domu. Schodiště jsou vyráběna výhradně na zakázku, proto je možno reagovat na veškeré požadavky zákazníka jak estetické, tak rozměrové.

Schodiště vyrábíme z různých dřevin (dub, buk, jasan, borovice, smrk, třešeň, atd.) dle přání zákazníka a s ohledem na cenu. Vše je vyrobeno z masivního dřeva, stupně a schodnice z průběžné spárovky, zábradlí soustružené. Povrchovou úpravu provádíme mořením a lakováním polyuretanovými laky Milesi. Součástí dodávky schodiště je samozřejmě zaměření, vypracování návrhu a výrobní dokumentace a montáž na místě.

Každé schodiště je vyráběno na zakázku, proto je pro vypracování návrhu a stanovení ceny vždy nutné znát situaci u zákazníka a rozměry prostoru kde bude schodiště umístěno. Na základě těchto podkladů a požadavku zákazníka je zpracován návrh schodiště a stanovena cena, která je vždy počítána individuálně podle konkrétního typu schodiště a provedení.

Pro orientaci uvádíme cenu dvou nejobvyklejších typů schodišť:

-schodiště rovné, BOR, soustružené zábradlí, bez podstupnic ........... cena od 50.000,-
-schodiště lomené, DB, soustružené zábradlí, bez podstupnic .......... cena od 80.000,-


UKÁZKY SCHODIŠŤ - pro větší obrázek klikněte na náhled

"; ?> "; ?> "; ?> "; ?> "; ?> "; ?> "; ?> "; ?>


PROVEDENÍ SLOUPKŮ


PROVEDENÍ TYČEK

provedeni sloupku provedeni tycek